Menu główne
Gminna Świetlica Socjoterapeutyczna
  • 48-340 Głuchołazy
  • Aleja Jana Pawła II 24
  • tel. 77 4396 282
  • E-MAIL
Kalendarz"Surfuj bezpiecznie"

PKPS jest grantobiorcą projektu współfinansowanego ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje. Projekt zakłada szkolenia z zakresu bezpiecznego Internetu dla pracowników Gminnej Świetlicy Socjoterapeutycznej, podopiecznych świetlicy oraz ich Rodziców. Czas realizacji projektu od października do grudnia 2010 r.

Konferencja naukowa

Płodowy zespół alkoholowy ( FAS) - objawy, diagnoza, terapia

karta zgłoszeniowa na konferencję (pobierz)

Gminna Świetlica przy PKPS wyróżniona!!!

kozy

Kapituła składająca się z członków Towarzystwa Przyjaciół Głuchołaz, postanowiła wyróżnić Gminną Świetlicę Socjoterapeutyczną przy Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Głuchołazach.

Cieszymy się ogromnie z wyróżnienia, które jest dobrą formą promocji naszych działań, skierowanych do dzieci i młodzieży.

Wyróżnienie zmotywuje nas do dalszej, jeszcze owocniejszej pracy na rzecz podopiecznych. Wszystkich naszym przyjaciołom Dziękujemy za gratulacje, wiarę w nas i dobre słowo.

Poniżej kilka zdań uznania dla naszej Świetlicy:

W imieniu wszystkich wychowanków i pracowników Świetlicy Środowiskowej w Bystrzycy Kłodzkiej, na ręce Pani Prezes PKPS w Głuchołazach, Pani Agnieszki Danieluk, jednocześnie informując wszystkich przyjaciół o fakcie zaistniałym, składam wyrazy uznania i gratulacje z powodu zdobycia wyróżnienia, jakie Gminna Świetlica Socjoterapeutyczna w Głuchołazach otrzymała przy okazji rozdania Głuchołaskich Kóz. Jednocześnie wyrażam wielką nadzieję, iż w przyszłym roku tak nasza zaprzyjaźniona Świetlica, jak i jej Pani Kierownik zostaną docenione zgodnie ze swymi zasługami - na poziomie Kozy ;-)
pozdrawiam wszystkich Ewa Bachman – Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Bystrzycy Kłodzkiej

Jak najszczersze gratulacje dla Agnieszki :) wraz z walentynkowymi uściskami dla Was Wszystkich przesyłam z Radomia :)
Świetlica Akademii SNS w Radomiu

Moje gratulacje! zasłużone, wypracowane, okupione krwią i potem;-) Jeszcze raz gratulacje Agusia. Pozdrawiam
Renata Fijałkowska – Świetlica Socjoterapeutyczna w Brzeszczach

No witam ja też gratuluje i dalszych sukcesów życzę
Pozdrawiam Magdalena Misztal koordynator ds. programowych Fundacji J&S Pro Bono Poloniae

KOMUNIKAT

Gminna Świetlica Socjoterapeutyczna przy Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Głuchołazach jest Ambasadorem Kampanii „Dzieciństwo bez przemocy”. Prowadzimy warsztaty dla rodziców „ Bez klapsa? Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”.

plakat

„Bez klapsa- jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”

Zakończyły się pierwsze warsztaty „Bez klapsa – jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”. Przez sześć tygodni Pani Agnieszka z Panią Anetą przekazywały świeżo zdobytą wiedzę jedenastoosobowej grupie rodziców. W trakcie trwania warsztatów grupa zdążyła się zaprzyjaźnić z prowadzącymi i ze sobą nawzajem. Na ostatnim spotkaniu nie obyło się bez chwil wzruszeń, gdy rodzice dziękowali prowadzącym. Zadeklarowali również chęć spotykania się nadal w świetlicy w środy. Czekamy na te spotkania a już od stycznia zapraszamy chętnych rodziców na kolejne warsztaty.


skok do góry
Copyright © by www.swietlica-glucholazy.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.